UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie gdyby nie ZZ to żadne negocjacje lub objęcie zakładu układem zbiorowym nie miałyby miejsca, ale z drugiej strony nie popisali się przy zamykaniu odlewni więc teraz może odreagowują dawna apatia i chcą pokazać bardziej aktywne podejście? Trzeba liczyć na rozsądne działanie managementu. W końcu ćwiczą od dawna zarządzanie zmianą i optymalizacja procesów 😉

Piachosyp