UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Faktycznie gdyby nie ZZ to żadne negocjacje lub objęcie zakładu układem zbiorowym nie miałyby miejsca, ale z drugiej strony nie popisali się przy zamykaniu odlewni więc teraz może odreagowują dawna apatia i chcą pokazać bardziej aktywne podejście? Trzeba liczyć na rozsądne działanie managementu. W końcu ćwiczą od dawna zarządzanie zmianą i optymalizacja procesów 😉
Piachosyp