UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj miałem okazję przyjrzeć się kto siedział za kierownicą radiowozu. Młody chłopaczek, który może ze dwa, trzy lata ma prawo jazdy. Nikt mi nie powie, że on dobrze jeździ. Adrenalina po włączeniu sygnałów też takiemu młodemu nie sprzyja.