UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież na ulicy Okólnik aktualnie układane są płyty drogowe. Czyli po wykonaniu projektu i przystąpieniu do prac zostaną one zdemontowane. Kolejny absurd i wyrzucone pieniądze. Zapraszam na spacer po ul Okólnik by się o tym przekonać

kki