UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pokolenie płatków śniegu. Rozjeżdżać ludzi potraficie, scrollować telefon całymi dniami również. Pracować wam się nie chce, o ćwiczeniach nie wspomnę. Leniwi, wszystko chcecie na tacy. Mówię to ja 30 latek. Macie najlepsze czasy do życia, nie doceniacie tego co macie. A mózgi macie rozjechane od dopaminy