UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pokolenie płatków śniegu. Rozjeżdżać ludzi potraficie, scrollować telefon całymi dniami również. Pracować wam się nie chce, o ćwiczeniach nie wspomnę. Leniwi, wszystko chcecie na tacy. Mówię to ja 30 latek. Macie najlepsze czasy do życia, nie doceniacie tego co macie. A mózgi macie rozjechane od dopaminy