UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najbardziej co wq... wia na tej dzielnicy to nie szerokość chodnika (która wystarczy na tak spokojną ulicę, a ten 20 cm "chodnik" z lewej na fotce - do likwidacji), ale poza kocimi łbami KANALIZACJA, która po prostu ma za małe fi - i podczas "pory deszczowej" ulica ta, jak i Pawia i parę innych zamienia się w potoki/bajoro, bo po prostu z górnych dzielnic spływa coraz większa masa wody, a ta biedna kanaliza - nie ruszana pewnie od 80 lat fizycznie nie ma prawa odebrać takiego naporu wody - stąd każdy wpust robi się gejzerem wody - malownicze, można by na te chwile sprowadzać turystów lubujących się w filmowaniu katastroficznych plenerów; )

2084