UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MINISTRANT - owszem. W trosce o dobre samopoczucie swoich pracowników zablokował możliwość dodawania komentarzy, aby lawina słów uznania, gratulacji, pochwał i aplauzów nie pomieszała im w głowach. To jedyne słuszne wyjaśnienie. Jest jeszcze teoria ruskich onuc, która mówi, że stało się tak, aby nie pojawiły się głosy krytyki. Ale sam wiesz, że są one nikczemnie fałszywe i wrogie.
: D