UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trudno mu sie dziwic, ostatnio przedstawilem im nagranie z uszkodzeniem auta i dostalem umorzenie sprawy-nikt was nie traktuje powaznie!!!! Latajcie jak zwykle po mc donaldsach i wlepiajcie mandaty za 5 km/h, teraz caly dzien jezdze na Janosiku:)))
sa takie pulicaje