UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytam się PO co ten mały wóz strażacki jak i tak do byle stłuczki jedzie trzy duże straże ? Chyba że dla piekarczyka taki mini mini się przyda.... a jest już piekarczyk -strażak bo jak nie to koniecznie zamówić.