UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A o jakim bezpieczenstwie tu mowa w mieście? O tym jak chroni nas policja juz wiemy po ostatniej akcji z Oliwierem, jak chroni nas szpital tez juz dowiedziala sie cala Polska w reportażu! Więc naprawdę mamy czuć sie bezpieczni? Wolne żarty!