UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobra decyzja, ale by nadal jeszcze dbać o nasze bezpieczeństwo potrzebny jest komisariat Policji w północnym Elblągu, a idealnym miejscem do tego jest wolny plac naprzeciwko Ogrodów przy skrzyżowaniu Ogólnej i JP II obok sklepu Lidl. Kolejne 12 mln w zupełności wystarczy. Oczywiście jeżeli Olsztyn sie zgodzi, bo policja niestety nie podlega pod Prezydenta Miasta.