UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super impreza. Mam już 3 budki dla ptaków i jest wesoło przy domu jak się gnieżdżą, fruwają i śpiewają. W sobotę ma być trochę słońca i w niedzielę trochę kropić. Ale to Krynica i będzie O. K.Planuję przyjechać. Hej !