A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta jasne. Już raz ścieżka pieszo-rowerowa wygrała w Budżecie Obywatelskim i jakoś nie powstała
@Kejt - Żeby portel informował o innych projektach musisz się pomodlić do skarpet bestii albo odprawić egzorcyzmy salcesonem za 💯 mln
13,14,bony, dodatki, dopłaty, tarcze i 300 mld deficytu a na inwestycje w infrastrukturę brak środków
Głosować na projekty miejskie, tzn w mieście, co nas obchodzi jakaś Dąbrowa.
@DDR - Kolego, Dąbrowa jest dzielnicą Elbląga
@Spadek po pis - Głównie 800+, ale cicho sza, bo z tego żyjesz.
ścieżka rowerowa jest konieczna i nie barw partyjnych. Ludzie kiedy wreszcie to zrozumiecie