17
27.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ta jasne. Już raz ścieżka pieszo-rowerowa wygrała w Budżecie Obywatelskim i jakoś nie powstała
(2025.09.27)

info

2  
  2
@Kejt - Żeby portel informował o innych projektach musisz się pomodlić do skarpet bestii albo odprawić egzorcyzmy salcesonem za 💯 mln
(2025.09.28)
13,14,bony, dodatki, dopłaty, tarcze i 300 mld deficytu a na inwestycje w infrastrukturę brak środków
Spadek po pis (2025.09.28)
Głosować na projekty miejskie, tzn w mieście, co nas obchodzi jakaś Dąbrowa.
DDR (2025.09.28)
@DDR - Kolego, Dąbrowa jest dzielnicą Elbląga
(2025.09.28)
@Spadek po pis - Głównie 800+, ale cicho sza, bo z tego żyjesz.
(2025.09.28)
ścieżka rowerowa jest konieczna i nie barw partyjnych. Ludzie kiedy wreszcie to zrozumiecie
(2025.09.29)

info

1  
  0