UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się, startował z lewicy. Później niby niezalezny, ale w serduszku prawdziwy lewak. To jak się ośmiesza na face to aż miło, dzięki takim wspaniałościom jak Pawcio pisiory powrócą szybciej niż nam się wydaje

Jarek Dobrowolski