UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A nauczycielom obecny rzad na ktorego w wiekszosci zaglosowali sami nauczyciele da 3 % podwyzke w 2026 roku. Wiem wiem zaraz wylwje sie fala hejtu jakie to nieroby jestesmy. Ze wakacje ferie 18 godzin pracy w tygodniu itp. To wszystko juz przezylem. Troche mi zal Waszych dzieci i wnukow tych wszystkich roszczeniowym mamus Karyn i tatusiów Braiankow. Z mouch ovliczen wynika mimo zbliżającego nizu demograficznego ze za okolo 10 lat nie bedzie nauczycieli w polskich szkolach a przynajmnie tych wyksztalconych w tym kierunku. No jacys beda bo zatrudnia pierwszych lepszych wysla na 3 miesieczny kurs pedagogiczny i bedzie ok. Jakosc nauczania drastycznie niestety spadnie ale kto by sie tym przejmowal. Napewno nie ja bo mi juz blizej niz dalej do zasluzonej emerytury. I takich jak ja sa dziesiatki tysiecy w Polsce. Srednia belfrow w szkole to prawie 55 lat. A rzad daje 3% podwyzki. Zero mlodych nauczycieli w mojej szkole. Najmlodszy zatrudnil sie 4 lata temu

Belfer matematyk