UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W ogóle nie kumam, jak można było otworzyć komuś obcemu drzwi i wpuścic go na chatę żeby zobaczył uszczelki w oknie?? Każdego, ot tak po prostu wpuszczacie do domu??? a gdyby was napadł z nożem, w waszym własnym mieszkaniu i was okradł? Śmiem przypuszczać, że nabrali się znowu starsi ludzie, widać, metoda na wnuczka zrobiła się oklepana.