UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopcze mylisz pojęcie "Celebracja" z "Upamiętnieniem". pewnie jako malutki dzieciak mówiłeś na co mi te lekcja polskiego i umiejętność czytania txtu ze zrozumieniem ? Musimy pamiętać o klęskach by na nich uczyć się postępowania w przyszłości.