UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pomysł dobry ale to by oznaczało że wody polskie są nie potrzebne a czy wy myślicie że oni dadzą sobie odebrać pensję za nie robienie nic? Przecież z zawodu dyrektorzyny ani grosza wam nie dadzą a płacić dwóm podmiotom za jedną robotę ekonomicznie nie wyjdzie taniej

Zielarski