A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba będzie wreszcie wygrać bo było zawsze jest tylko ZKS Olimpia
Chciałbym przypomnieć że jest to 4 poziom rozgrywkowy w Polsce. Ja tylko się dziwię redaktorowi, ze chce mu się pisać tak dobry artykuł jak by to miał być zapowiedź meczu w ekstraklasie. pilka w tym województwie jest na beznadziejnym poziomie, wstyd. Naprawdę jeśli mam wybrać na żywo mecz to niestety ale wolę na żywo w TV obejrzec inny mecz europejskiej piłki. Bo tak grającego słabo zespołu dawno już nie widziałem, to jest smutne.
Jutro porażka i za tydzień też... IV liga czeka
Można też tęsknić za swoimi pieniędzmi. Oddajcie pieniądze.
Czy naprawdę do was nie dociera ze won na pastwisko. Stadion przebudować na imprezy i lekkoatletyke. Zadaszyc powiększyć trybuny.
Ciekawe czy Hyziu nie opędzlował meczu pamiętnego ze Świtem 5:6 w plecy. Komicznie to wyglądało z jego strony wtedy
Ogólnie piłka nożna to beznadziejny sport.