UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może by tak urzędnicy coś od siebie zrobili, mniej wydali na kawy i ciasteczka a nie tylko inni taniej a Wy sobie posiedzenia robicie i nie oszczędzacie, autami służbowymi po zakupy jeździcie. I dobrze szanujcie się, Wy też chcecie zarobić, chcą ścianki nie h z kasy wyłożą więcej. Mniej prywatnych wycieczek na paliwo, więcej do wydania A co ma PO idioto, zobacz jak Twoi pod pieniądze wydawane były na Rydzyka miliardy a można by szpitale tymi pieniędzmi wyposażyć Bus nie czekał 1 rok na zabieg
Mirek 12