UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W ogóle najważniejsze że jest na wypłaty w sferze budżetowej. I bardzo dobrze że są te wypłaty. Ja się bardzo cieszę że wreszcie doceniono pracowników fizycznych w tych urzędach oraz że więcej pieniezy jest dla pracowników socjalnych i to ponad podziałami. Tu akurat ukłon w stronę i PiSu i PO. Brawo dla nich i można razem uchwalać budżet aby pracownikom żyło sie lepiej. I o to chodzi żeby w tym była ta prawdziwa Solidarność.