16
30.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ty tak serio o tej kąpieli? Czy kolejny knajpiarz, naganiacz?
(2025.08.30)
Tak piszą w google ! Kalafiorem mi wisi kąpiel bo pływać nie umie tu o niby bałtyk temat.
(2025.08.30)
"Seawatching"? Czy w polishim languageczu lackuje już wordów? To jest shame dla journalistarza, że po higherszym educationie writuje w takim wayu.
(2025.08.30)

info

7  
  3
Po wielu latach pobytu w Piaskach, Krynicy Morskiej kiedy straciliśmy Mierzeję na konto Pomorskiego to i ja się odpaliłem.....
Maxi (2025.08.30)
@Maxi - Oddaliłem.
Maxi (2025.08.30)
A Zatoka nie jest częścią Bałtyku?
(2025.08.30)