A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty tak serio o tej kąpieli? Czy kolejny knajpiarz, naganiacz?
Tak piszą w google ! Kalafiorem mi wisi kąpiel bo pływać nie umie tu o niby bałtyk temat.
"Seawatching"? Czy w polishim languageczu lackuje już wordów? To jest shame dla journalistarza, że po higherszym educationie writuje w takim wayu.
Po wielu latach pobytu w Piaskach, Krynicy Morskiej kiedy straciliśmy Mierzeję na konto Pomorskiego to i ja się odpaliłem.....
@Maxi - Oddaliłem.
A Zatoka nie jest częścią Bałtyku?