UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@andgoral - Problem jest właśnie z tym, ze nie wszyscy są po renomowanych uczelniach medycznych, często są to jakieś szkoły - krzaki, które nie mają odpowiednika w polskim systemie edukacji, dlatego nostryfikacja dyplomu to jedyna możliwość weryfikacji wiedzy i kompetencji.