UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja proszę ukarać mieszkańców obok piekarni przy Grochowskiej za robienie slamsów z terenu który miał służyć do wypoczynku. Przy ławeczkach jest dużo sierści celowo zdejmowanej z psów czy to adekwatne miejsce ?