UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Siatka po, policja, sadownictwo i lekarze 2 i 3 wladza w polsce plus 4 lekarze. Uwazaja sie za nietykalnych. To oni rzadza naszym miastem i na 2 glosujecie. Tu nie sa juz wazne przekonania wyborcze tylko zeby swoich obstawic na stanowiska i stanowic nad innymi wyzsza kaste. Nam niepodskoczycie!

Ani z pis ani z po