UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko nie ta ulica. Ulica jest potrzebna z prawdziwego zdarzenia jak dokończenie ulicy Wschodniej o której Pan Missan już całkowicie zapomniał oraz ulica która połączy aleję Jana Pawła II- go z Krasnym Lasem. To jest priorytet i obowiązek na wczoraj.