UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie zakończono wymianę nawierzchni mostku przy Szańcowa... wygląda ok. Ale ? Nie wykorzystano odkrycia by pogłębić brak przelotu wody podczas odpływu bo koparka za droga a dziś proszę sanepid by sprawdził co po zakończeniu pracownicy wlali do wody bo jest biało, obok gdzie piją slamsy ! Na fotce coś widać ale badania sprawią że jeszcze do roboty dołożą... Same nagrody a kary za zatrucie środowiska.