UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chętnych do przytulenia kasy za projekt nie brakuje. Podobnie jak chętnych na budowę dróg dojazdowych do portu, etc. W końcu miasto płaci, pewny hajs. Tylko jakoś chętnych inwestorów gotowych wyłożyć SWOJE pieniądze za udział w portowym eldorado, brak. Czyżby nie wierzyli w sensowne zakończenie robót?
hd