UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POwiem tak, cenę paliwa znacie, gaz, prąd tańszy o 80%, szały z baraniny z frytkami, surówkami w centrum 28zł. No ale my wolimy propagandę, jak to u nas jest dobrze a oni kamienie posypywane pisakiem żrą... Zaręczam, że to my jesteśmy w d...

Stalin