UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To były czasy jak statkiem z Fromborka do Swietłogorska się pływało. Jak tylko statek przekraczał morską granicę z Rosją, to na dole otwierał się sklep-chłodnia. Codziennie impreza :) najlepsze były ławki na statku (takie jak w parkach, tyle że przyspawane do pokładu) :) ahh, to były czasy...
Paweł z Elbląga