UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bedą ale Polacy u nich. Oni nie mają za co wypoczywać. Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli myslisz że siłą zajmą Polskę czy inny kraj NATO to zajadów dostaję ze śmiechu. Przecież ta armia czerwona nie jest w stanie od ponad trzech lat i jak nie więcej zdobyć niczego w Ukrainie a im się marzy cały obszar Ukrainy. Hahahahaha. To tylko chory umysł Putina może sobie wyobrazić.