UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest miejsce gdzie Kumiela, dawniej Dzikuska zawsze zalewała. Kilka lat temu przy dużych deszczach były większe zalania. Nie rozumiem właścicieli aut którzy nauczeni doświadczeniem sprzed kilkunastu lat nie przeparkowali swoich samochodów na wyżej położone miejsca