UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś w Elblągu funkcjonowały trzy DUŻE przedsiębiorstwa melioracyjne, zajmujące się budową, eksploatacją i konserwacja wałów, rowów, stacji pomp i pozostałej infrastruktury przeciwpowodziowej. Mieliśmy też basen miejski będący zbiornikiem retencyjnym. Ludziom którzy uznali to za niepotrzebne powinny otworzyć się umysły bo oczy, w ich przypadku, to za mało.
Andrzej Dyrektor