UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko pamiętajcie, że pogotowie dentystyczne nie leczy. To doraźna pomoc przed koniecznym leczeniem. A jest to duży problem, gdyż nawet w prywatnych gabinetach są duże kolejki i aby się dostać na leczenie może to potrwać. Stąd w leczeniu dentystycznym rozwiazaniem nie są pogotowia, a zapewnienie możliwości szybkiego dostępu do stomatologa. Należy też pamiętać, że wielu osób nie stać na leczenie w prywatnym gabinecie, a te powiedzmy publiczne na tzw "NFZ" to niestety nasza pięta achillesowa.
Zębinalle