UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do roku 2012 czyli przebudowy Browarnej i budowy Ronda ZAMECH mieliśmy spokój a teraz coroczne zalewanie ulic Niskiej - Ofiar Sprawy Elbląskiej wodami lejącymi się z Robotniczej-Teatralnej i Browarnej. A władze Miasta mają to w doopie - ważne są Pionierska, Warszawska, Ogólna, Ogrodowej, Grottgera, Akacjowa, Królewiecka - bo są. Ale wody z tych ulic obecnie leją się powierzchniowo z racji tego, że średnice kanałów nie przyjmują takich ilości wody bo projektanci nie przewidzieli takich wód chociaż już w szkole średniej jest mowa o wielkiej wodzie letniej i wielkiej wodzie zimowej (chociaż ostatnio już nie ma tej drugiej) Gdyby nie wybudowali ronda przy Teatralnej nie byłoby zalewania tych ulic a teraz co roku zalanie jest jak w banku. Projektanci chyba kończyli Collegium Humanum.

kiedy to się skończy