UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przystosujcie wszystkie przystanki, tak aby mógł ten człowiek spokojnie zjechać z platformy a nie pastwisko i słupek że znakiem przystanek, jest takich bardzo dużo. Jak i mamy z wózkami mają problem. Tego sympatycznego pana często wożę na wózku...
Kierowca 123