UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znam Elbląg więc wycieczka po całym Elblągu autobusem nr.11 jest męcząca. Chciałbym dostać się do domu autobusem nr 16 lub. nr.22 który zlikwidowano. A częstotliwość kursowania autobusu nr.16 masakra zwłaszcza w weekend. Współczuję mieszkańcom Gronowa w weekend tzw. wykluczenie komunikacyjne.