UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chyba nie ma żadnego problemu, po prostu nikt inny nie chce tam organizowac imprez tylko etk stąd przykleiło się to miejsce do etk. fakt za daleko i nie kazdy che jechać do bażanta na jakąs impreze a muszla nie d owszystkich imprez sie nadaje ze względów logistycznych, raczej kameralne mini koncerty to tak, chociac fani koncertów etk to już prawie na drzewach siedzą dosłownie i w przenośni wiec podpada pod "imprezę masowa"; ) prawie