UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a skad wiesz, że inne firmy czy organizacje nie mogą robić tam imprez? przeciez możną zzrobić w terminie wteyd gdy onie nie robia. Oni mają co niedzielę a ty zrób w piątek albo sobote, przecież scena stoi pusta, to nie jest własnoc etk to wlasnosc miasta czyli wszystkich podatników. Dowiedz się i dopeiro żal, ETk raczej nie powinno miec wyłącznosci na coś co miejsce, muszla nie jest własnosćią etk.