UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mam nic naprzeciw imprezom firmowanym przez ETK w Muszli Koncertowej w Bażantarni, a wprost przeciwnie, tylko nie rozumiem w czym tkwi problem, że od dobrych parunastu lat tylko ETK ma dostep do Muszli i żadna inna firma, czy Stowarzyszenie nie może tam swojej imprezy zrobić. Co roku tylko 7 imprez w kolejne niedziele lata. to zdecydowanie za mało.