UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aqq - w całości zgadzam sie z Pańskim wpisem. Obecny sezon letni powinien być ostatnim w którym ten teren tak wygląda. Nie mam nic naprzeciw działalności " Co Jest ", a wprost przeciwnie, ale absolutnie nie w tym miejscu. Starówka i Wyspa Spichrzów zdecydowanie zmieniają swoje oblicze i trzeba to uszanować W latach 70 tych na Starym przy Poczcie była pijalnia piwa Arizona lub Teksas i w liceum tam chodziliśmy. Nie porównuje, ale także inne obiekty obok kiosku muszą sie niedługo zmienić. Dla " co jest " widziałbym miejsce w budynku Elbląg Zdrój, gdy Miasto przejmie go od niepoważnego prywatnego NN własciciela. Na koniec ciągle zadziwia mnie tolerowanie w Urzędzie Miejskim urzędników nie umiejących właściwie sporządzić umów gruntów lub obiektów miejskich. Stąd potem taki ciągnący się latami bałagan jak z placem cukierników Majkowskich, niby kamienicą na Wigilijnej / Stary Rynek, Pałacykiem na Piechoty i dziwnymi małymi 20 - 40 m2 ogrodzonymi siatką placykami przy Nitschmana i Galerii EL. itp.