UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję, że ten skwer zostanie wkrótce zagospodarowany w jakiś sensowny sposób. Na razie nie licuje on z reprezentacyjną funkcją Starego Miasta. Brudne dmuchańce, przypadkowa zabudowa z kontenerów i nie wiadomo czego. Jestem ciekaw, czy miasto oddając ten teren pod użytkowanie, zabezpieczyło sobie jakiś wpływ na to, jak kontrolować tę samowolkę. Wygląda to obleśnie.

Aqq