UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Czy ja napisałam cokolwiek o tekstach? napisałam, że muzycznie to bardzo prosty zespolik. Ty masz problem z myśleniem, a może to już demencja starcza. Jeśli Kazik ma jakieś "alternatywne patrzenie" na rzeczywistość to wszystko można uznać za alternatywę. Kropeczki to chyba twoje klimaty, a co wolisz mnie to nie interesuje.