UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - Mariuszu, Mariuszu, znowu wchodzisz w buty eksperta od muzyki wszelakiej którym przecie(jak kiedyś sam przyznałeś) nie jesteś i kalumnie na prostych odbiorców rzucasz. Kult to od lat publicystyka dla mas, prosty szybko wietrzejący przekaz, a więc taki która tylko wpada i zaraz wypada, zaś ''alternatywne '' w twórczości Kultu to było granie na saxie przez kAZIKA w latach 80tych. Bym rozwinął, ale i Kazik i inni w temacie wolą o tym epizodzie nie pamiętać. A, że Kult ma w tym kraju status RollingStonesów, no cóż, de gustibus....