UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja uważam że gówno wiesz i gówno rozumiesz. To co robi Kult jest satyrą i liczy się tekst nie muzyka ale kilka ich kawałków to klasyki a wstawki na rogu / albo czymś podobnym / są rewelacyjne... Tyle że te teksty trzeba zrozumieć z czym jak widzę masz problem.... Alternatywne patrzenie na rzeczywistość nie jest w modzie dlatego jest alternatywne i niszowe.. Wolisz kropeczki na majteczkach to twoja rzecz. Ja wolę Czarne Słońca czy Idę prosto. I z moim gustem mogę być dla ciebie metr pod dnem bo mi to lata i powiewa, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc