A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przechlapane mają ci ludzie co mieszkają na starówce auta nie ma gdzie postawić głośno do późnych godzin no ale taki wybór
Wszyscy trzymamy kciuki naszych lokalsów z ETT, pokażcie kto tu rządzi!!!!
Byłem dzisiaj. Widziałem. Martwa ryba płynie nadal.... Nic się nie zmienia od maja.
@SW. - Do dermatologa nie chodzisz, bo oczywiście nie masz pojęcia o dostępności tych usług medycznych
@kahatella - A co oni ją będą pić?
@#TRI - Zamiast ruszyć głową i samemu zarobić na a8,to lepiej wyszydzic, zohydzić, zaszczuć a najlepiej doprowadzić do ruiny każdego kto ma więcej i lepiej niż ja!
@ewolucja f - Nie masz nic mądrzejszego do napisania to nie pisz. Przecież to co piszesz nie jest nawet śmieszne.
@Michał123454 - Nie trzymajcie kciuków "lokalsów" bo nie będą mogli się ruszać; )