UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu remontują??? Bo Pan Dyrektor Mosiru w Elblągu jest byłym dyrektorem Promyka i wcześniej tańczył w nim. Więc jest przy władzy w ratuszu to zamiast remontować pilniejsze sprawy, skierował do siebie te kwotę. Zac2 miliona można wybudować nową kamienice a tu taki kurnik i taka kwota??? Coś za dużo ale kolega jeden drugi złożył ofertę i się podziela!!!!! Za tyle pieniędzy można parę takich sal wybudować

Mirek12