UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie się nie znam, ale co kilka lat czytam o gruntownym remoncie Promyka, Czyli dawnego kina Budowlani. Mysle, że taniej gdyby funkcję Promyka przejęła któraś z sal niedawno rozbudowanego Światowida. I tu i tu szefami są Państwo Czyżyk, co nie znaczy, że można brać z Państwoej kasy bez ograniczeń. Od Ratusza słyszymy ciągle, że nie ma kasy, a tu idzie bez problemu z KPO i województwa.