UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że gołębie potrafią być uciążliwe, ale pomaganie rannym ptakom to nie jest zachęcanie ich do rozmnażania - to zwykła empatia. Warto też wiedzieć, że gołębie nie są całkiem „bezużyteczne”. Zjadają resztki jedzenia, które zostawiają ludzie, co pomaga ograniczyć szczury i insekty. Poza tym ich zdrowie pokazuje, w jakim stanie jest środowisko - jeśli chorują, to często oznacza, że coś jest nie tak z powietrzem albo wodą.

Pat_