UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że temat budzi emocje, ale pomaganie rannemu zwierzęciu nie czyni nikogo szkodnikiem. Nie chodzi o rozmnażanie gołębi, tylko o ograniczenie cierpienia. Szanuję inne opinie, ale ja nie potrafię przejść obojętnie obok żywej istoty, która potrzebuje pomocy.

Pat_