UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem, że temat budzi emocje, ale pomaganie rannemu zwierzęciu nie czyni nikogo szkodnikiem. Nie chodzi o rozmnażanie gołębi, tylko o ograniczenie cierpienia. Szanuję inne opinie, ale ja nie potrafię przejść obojętnie obok żywej istoty, która potrzebuje pomocy.
Pat_