A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
On nigdy sobie nie stawiał takich pytań, bierze co los przynosi, podnosi co z spadnie ze stołu tłustych kotów, czepia się czego się da.
@kat- na patologię - Można zwrócić uwagę i poprawić, albo się indyczyć i nadymać poczuciem wyższości. Wtedy widać, kto jak jest wychowany.
Skąd w was tyle jadu? Zazdrościcie że dziewczyna do czegoś doszła a wy tylko potraficie krytykować i nic więcej?